NARKOTYKI [S5E6] – Miasta Donosicieli 2014 Lektor PL FILM DOKUMENTALNYTytuł Filmu: Drugs Inc.: Snitch Cities / NARKOTYKI – Miasta Donosicieli Gatunek Filmu: Dokumentalny Kraj Produkcji: USA / Wielka Brytania Data Premiery: …

14 Comments

 1. Kochani jeszcze dzisiaj wstawię NOWY odcinek, którego jeszcze nie było u mnie na kanale NARKOTYKI [S5E7] – Szaleństwa Molly , proszę nie mylić z odcinkiem szóstego sezonu NARKOTYKI [S6E6] – Szalona Molly , który gościł już na poprzednich moich kanałach, są to dwa różne odcinki. Gorąco Pozdrawiam 😊🤗😘
  Laura Wojciechowska

 2. LEGALIZACJA
  Minnesota może być kolejnym stanem, który zalegalizuje marihuanę do celów rekreacyjnych.

  Ustawodawcy w stanie Minnesota wprowadzili w poniedziałek projekt ustawy, która zalegalizowałaby rekreacyjne używanie marihuany przez dorosłych. Jeśli projekt zyska poparcie, osoby w wieku 21 lat i starsze będą mogły używać, posiadać, kupować i uprawiać konopie indyjskie.

  Stan będzie udzielać licencji i opodatkuje hodowców, wytwórców i sprzedawców konopi indyjskich, a także wprowadzi zasady dotyczące badań laboratoryjnych i pakowania. Departament Zdrowia w Minnesocie regulowałby placówki służby zdrowia i wdrożyłby system śledzenia uprawy – od nasion, aż do sprzedaży. W branży byłby zakaz marketingu ukierowanego na nastolatków, a samorządy lokalne mogłyby regulować sprzedaż i uprawy konopi indyjskich w swoim terytorium.

  Mike Freiberg, członek Minnesota House of Representatives powiedział w wywiadzie, że stan powinien zakończyć zakazy związane z konopiami.

  “Przestarzała polityka prohibicyjna Minnesoty stała się większym problemem, niż rozwiązaniem” – powiedział Freiberg.

  “Prohibicja sprawia, że marihuana jest na mrocznym podziemnym rynku, który stwarza więcej potencjalnych szkód dla konsumentów i społeczności niż sama marihuana. Uregulowanie marihuany uczyniłoby nasz stan bezpieczniejszym, poprzez usunięcie elementu kryminalnego i wzmocnienie pozycji naszego rządu i samorządów lokalnych, kiedy rozpoczniemy regulowaną uprawę i sprzedaż.”

  Koncentrujemy się na opracowywaniu prawa, mającego na celu zniesienie zakazu używania konopi indyjskich w stanie Minnesota, aby zapewnić nam odpowiedzialny model regulacyjny zapewniający dostęp dla konsumenta.” – powiedział Franzen. “Nadszedł czas, abyśmy odbyli tę debatę.”

  Jason Tarasek, dyrektor polityczny Marijuana Policy Project i współzałożyciel Minnesotans for Responsible Marijuana Regulation, powiedział, że stan powinien przewartościować swoją politykę i priorytety.

  “Nadszedł czas, aby Minnesota uznała, że podobnie jak w latach dwudziestych prohibicja alkoholowa, tak dzisiaj zakaz marihuany nie działa” – powiedział Tarasek. “Legalizując marihuanę i starannie regulując jej sprzedaż, możemy trzymać ją z dala od nastolatków bez zbędnych aresztowań dorosłych, którzy są odpowiedzialnymi konsumentami. Pozwoliłoby to organom ścigania poświęcić więcej czasu na zajmowanie się poważnymi przestępstwami, jednocześnie tworząc nowy znaczący strumień dochodów dla naszego stanu.”

  Ustawa o legalizacji marihuany w Minessocie mówi także o wymazaniu z rejestru przestępstw osób, które usłyszały wyrok za przestępstwa związane z marihuaną. Zyski z legalizacji przeznaczone byłyby na edukację związaną z narkotykami, leczenie chorób psychicznych oraz edukację w zakresie prowadzenia pojazdów pod wpływem substancji odurzających. Badania przeprowadzone przez Marijuana Policy Project wykazały, że legalizacja marihuany w stanie Minnesota może zapewnić przychód rzędu 200-300 milionów dolarów rocznie z wpływów podatkowych.

  https://faktykonopne.pl/minnesota-moze-byc-kolejnym-stanem-ktory-zalegalizuje-marihuane-do-celow-rekreacyjnych/

  Dziękuję Ci moja Najukochańsza LAURECZKO za wrzucenie kolejnego odcinka o narkotykach. Serdecznie Cię Pozdrawiam, Mocno Ściskam i 😘😘💋💋i jak zawsze, Życzę Wszelkiego Dobra moje Śliczne i Piękne ☀🔆
  👍👍👍👍📽️📽️📽️📽️🎬🎬🎬🎬🎥🎥🎥🎥💜💜💜💜😽😽😽😽💃💃💃💃💚💚💚💚🧞🧞🧞🧞💖💖💖💖👸👸👸👸🤗🤗🤗🤗💙💙💙💙😼😼😼😼🖤🖤🖤🖤👌👌👌👌

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*