İLK DEFA OT (Marijuana) DENEDİK !! | OT Dükanı Ziyaretimiz..Turkiye’nin alisik olmadigi karelerle yine karsinizdayiz!!! Ot’un faydalarini ve zararlarini gosteren bir suru arastirmayi asagiya link olarak birakiyorum !

39 Comments

 1. aşağı yukarı zaten hint kenevirinin yarar ve zararlarını biliyoruz.ama bu videonun sadece başlığına bakarak ve uyuşturucu kullanımını özendirmenin suç olduğunu söyleyerek sözüme başlıyorum
  1-YOUTUBE,HER İNSANIN ERİŞEBİLECEĞİ BİR VİDEO İZLEME SİTESİDİR VE ALGORİTMALAR SAYESİNDE 5 YAŞINDAKİ BİR ÇOCUK,BURADA UYUŞTURUCU İÇEN İNSANLARI GÖRÜP NASIL BİR ŞEY OLDUĞUNU MERAK EDEBİLİR.
  2-BUNU BİR LİSELİ GENÇ MERAK EDEBİLİR.ERGENLİK KÖTÜ ALIŞKANLIKLARIN BAŞLADIĞI DÖNEMDİR.
  3-ARAŞTIRMALAR AYNI ZAMANDA GÖSTERİYOR Kİ,H,NT KENEVİRİNİ DENEYEN HER 4 KİŞİDEN 3'Ü ANINDA BAĞIMLI OLUYOR.
  4-BAĞIMLILARIN ZEKASI GERİLİYOR
  5-AMINA KODUMUN ÇOCUĞU SEN KİM OLUYORSUN DA GÜNÜMÜZDE KÜFÜR KABUL EDİLEN ZENCİ LAFINI BİR VİDEO BAŞLIĞI OLARAK KOYABİLİYORSUN
  6-BU KANALI TAKİP EDEN GERÇEK KULLANICILARIN HEPSİ POTANSİYEL UYUŞTURUCU BAĞIMLISIDIR
  7-NALET DEĞİL LANET
  8-ÖZGÜRLÜK UYUŞTURUCU KULLANIMI,SEKS,IRKÇILIK,SİLAH TİCARETİ,NEFRET SÖYLEMİ GİBİ KONULARI KAPSAMIYOR.
  9-SEKİZİNCİ MADDEDE SAYDIĞIM HER ÖZELLİĞE SAHİP BİR OROSPUSUN.
  10-İSTİYORSAN HAKKIMDA ŞİKAYETTE BULUN AMA HAKLI OLDUĞUM İÇİN SİKİMDE BİLE DEĞİLSİN.AMINA KODUMUN GAVATI

 2. Selam aleykum arkadaşlar spora yeni başladim haftanin her günü gidiyorum sorun cikmaski vücut kasi yaniyo diyo bazilari bazilari bişey olmaz diyo ama yorulmuyorum hafifde kiloluyum anlayan varsa cevaplasin 😊

 3. Amerika esrar satışından 2017 de 6 milyar dolar kazandı ve her yıl rakam artıyor, Hollanda 10 milyar euro kazanıyor… Hiç Kimseye sigara, alkol, esrar, uyuşturucu(eroin, metanfetamin,kokain,hap,bonzai) tavsiye etmem, hepsi bok… Önce ilk içtiğinizde diziniz titrer, kalbiniz çarpar, dünya toz pembe olur sonra asla ilk içtiğiniz gibi zevk alamaz ve her seferinde bir fazla içmek zorunda kalırsınız… Bağımlı olduktan sonra da hiç kafa yaşamadığınız halde durmadan içmeye devam edersiniz ve Allaha yalvarırsınız kurtulmak için… Sorarsanız hangisi en boku 1- uyuşturucu (kimyasallar) 2- alkol 3- sigara 4-esrar… Türkiyenin 2017 raporlarına göre 2016 da 100 binden fazla uyuşturucu kullanıcısı yakalandı… bunun 55 bini esrar kullananlardı… Yakalanmayan 900 bini saymazsak… Hiç yakalanmayacak olan ayda yılda birciler belki 10 milyondur… rakamlar her yıl %50 artıyor… belki 2019 yılı sonunda Türkiye de ne mi diyorum… diyorum ki Dünya ayıkken güzel ama eğer insanlar ısrarla bir şey kullanıyorsa bırakın esrar içsinler… Alkolün ve sigaranın bakkalda satıldığı ülkemde esrarın uyuşturucu sınıfında tutulması çok acı… Bırakın alıcılar devletten alsın ve terör örgütleri yerle bir olsun… Bırakın içiciler esrar peşinde koşarken bonzai ile karşılaşmasın… Bırakın bu ülke dünyanın en güzel esrarını, en ucuz fiyata üretsin ve tüm dünyaya satsın… Yıllık 10 milyar dolar değil 100 milyar dolar kazanırız… Onların labaratuarda, ışıklarla, kimyasal gübrelerle ürettiği esrarı Türkiye tarlada üretir… Hem toprağı verimli, hem güneşi hemde doğal gübreye sahip… Bu ülkeye uyuşturucu satmasını öğütlüyorum dimi… Bu ülke alkol ve sigara satıyor ve bütün dünya ikisininde esrardan daha berbat olduğunu kabul ediyor… Dünya esrarı Kanser de bile, beyin tümöründe bile, omuriliği felcinde bile ilaç olarak kullanmaya başladı unutmayın… Son olarak diyorum ki eğer bu ülkede bir gün esrar dispanserlerde satılacak olursa… O gün terör örgütlerinin tüm gelir kaynağı kesilmiş demektir…

 4. EGE bro, Ot un bu kadar popülerleşmesini; zamanında sigaranın nasıl pazarlandığı ve şuanda zararlı olduğunun bulunmasıyla nasıl tükaka yapıldığı ile kıyaslayabilirsin. Tamamen ticari yani. Önümüzdeki zamanda da trendi olmaya devam edecek. + İnsanların birşekilde uyuşması gerekiyor. Sistemin getirdiği büyük yük ile insanların rahatlamasına devletler göz yummaya başladılar. Saatlerce çalışıp ömrünü tüketen ve instagramda varolmaya çalışan insanlar bu koşturmacanın sonunda dönüp kendine bakıyor ve "amk ben niye yaşıyorum ki" diyip varoluşunu sorguluyor. Sonunda da bundan kaçmak için birsürü şey deniyor ( Ot, netflix, oyunlar… zaten ot da kesmez ise uyuşturucunun bin tane türüne kayabilir tabii. Bünye ve zafiyet meselesi ) KISACASI İçen içsin ama şu anda zararı bulunmadı diye zararlı değil demenin manası yok. Belki sonradan çıkacak bilemessin. Sürekli tüketen potheadler ile hiç tanıştın mı? Refleksleri, tepkileri ve tavırları hep mal gibi… Medikal olarak devlet tarafından kontrollü sunulması mantıklı olabilir tabii. Böylece saçma sapan sentetiklerle insanlar telef olmaz.

 5. Alkolden zararsız olduğu konusunda hem fikirim.
  Alkol içip sarhoş olduğunuzda naptığınızı hatırlamayabilirsiniz esrar böyle değildir.
  Esrar duygu değişimi, refleks değişimi, baş dönmesi , zihin açıcılık(ilham,farklı düşünme, odaklanabilme) gibi etkiler gösterir.
  Uzun zaman kullanımlarda ise zihini açmak bir kenara beyninizi yer bitirir, beyin fonksiyonlarınıza zarar verir.
  Ayda 1-2 kere olur dersiniz sonra hafta bir sonra bu olur her gün.
  Mutlu olmak için "keyif verici maddelere" ihtiyaç duyacak kadar acizseniz denenebilir lakin kısa süreli mutluluk uzun süreli zamana vurduğunuzda size zarar verecek.
  Bu arada Türkiye'de uyuşturucu legal olmadığı için illegal yollardan edinmek zorunda kalacaksınız ve Türkiye'deki esrarlar doğal değil. Genelde esrarların üstüne kimyasal sıvıları spray yoluyla sıkıyorlar. Bu da içtiğiniz şeyi normalden çok daha zararlı yapıyor ve hem vucudunuza hem beyninize vereceği zararlar daha kalıcı ve daha fazla oluyor.
  Doğalını içerken riskleri düşünün ama Türkiye'de içerken risklerini iki kere düşünün.
  Asıl farklılık ve güçlülük mutluluğu yaşamak için bir şeye muhtaç olmamaktır.

 6. amk anksiyete ilacının kutusu 7.5 tl 50 tane var içinde yarım içiyosun günde yetiyor .. anksiyetem geçsin diye 0.5 grama 25 dolar mı vereyim kederden ölürüm bu sefer

 7. Burda esrarı öven andavallara sesleniyorum adam gibi okuyun!

  1-2 senedir düzenli olarak içtim ilk başlarda herşey güzeldi eğleniyoduk gırgır şamata ortamlar felan. Zaman geçtikçe arkadaş çevremin daraldığını yalnızca bir arkadaş grubuyla takıldığımı görünce birşeylerin ters gittiğini anladım.

  Okulum uzadı, düzenli bir ilişkim olamadı çünki hep ona vakit ayırıyordum.bir köpek almıştım o hayatımı düzene sokar diye, onun yem parasını kısıp ota veriyordum öyle ağır bir içiciydim..

  Ben hollandada almanya da sizin hayal bile edemeyeceğiniz otlar içtim.
  Benim içtiğimi türkiyede çok nadir insan içmiştir sabahtan başlardım içmeye bayılana kadar içtiğimi bilirim.

  Velhasıl kelam kendimde olan değişimleri söyliyim.

  Yazın 25 bin kazandım. Ne mi oldu?
  2 ayda hepsini alkol ve ota verdim şuan ayın sonunu zor getiriyorum.

  Çevremde ki insanların genel profili ot içmeye endeksliydi, ot içmeyenle muhabbeti sevmiyordum. Aşırı unutkan olmaya başladım.
  Onu içmediğim zamanlar da aşırı sinirlilik ve ruhsal hallerimde sürekli bir dalgalanma oluyordu.
  Annemi babamı ailemi aramamaya dostlarımı sevdiklermi unutmaya başladım bir de baktim ki beni benlikten çıkarıp pis bir keşe dönüştürmüş..

  Size şunu samimiyetmle söyleyim arkadaşlar. Ot içen adam hapta atar kokain de çeker eroinde kullanır meth de alır.. uyuşturucunun atlayış basamağıdır ot.

  Neyse şuan bırakalı 40 küsür gün oldu nasıl bıraktım biliyomusunuz?

  Almanyadayken yine her gün içiyorum (yeşil pasaportum var soracak olanlara)
  Ve şunun farkına vardım.
  Ben bunu içince kendi dünyama çekiliyordum dışarıda yaşadığım hayatla içim de yaşadığım hayat birbirinden tamamen kopmuştu..

  İçmeyince triplere giriyordum, içim yanıyordu, bağımlılık yapmaz diyenlerin amına koyim bal gibi de bağımlılık yapıyordu. Zaten bunu içen insanlar kansere iyi gelir, çok fazla yararı var vs diyip kendini avutur.

  Ama kimse söylemez hollan dada toplumun çoğu yüksek thc li otlardan artık şikayetçi diye, düzenli ot içen birisi varsa çevrenizde bakın hayatında gram insanlık belirtileri yoktur, iyice asosyallelşmiştir, insanların beynini yavaş yavaş nasıl çürüttüğünü kimse söylemez,

  Kimse söylemez sana bunu içenin yarın hap atıp başka uyuşturuculara geçiş yapacağını..

  Onu içince rüzgar başka türlü eser, çalan şarkıları tüm hücrelerinde hissedersin, düşünürken evren de bir tek sen varmış gibi muazzam bir derinliğe erersin, yediğin yemekler dünyanın en güzel şeyleridir, sevişmek ise boyut atlamaktır…

  Ama düşüşe geçtiğinde sabah 1 saat tuvaletten çıkamadığımı bilirim okadar çok şey yiyorsun ki.. hiç bitsin istemezsin o sahte mutluluk ve bu hislere bağımlı oldunmu güzel kardeşim yarra yedin demektir. O siktiğimin torbacılarına para kazandırırsın 3 kuruşa kafamı güzel edicem diye hayatını siker atarsın bir kenara ama bunların hepsi senin farkına varamayacağın bir şekilde olur ve yavaş yavaş olur…

  Şuan spora yazıldım kitap okuyorum dil öğreniyorum sevdiklerimi arayıp soruyorum param nispeten daha fazla :))

  Kendinize başka yol çizin kardeşlerim, şuan doğan güneşin, öten kuşların, ve sabah kalktığım da ayanaya baktığım beni çok seviyorum..

  Hayat, uyuşturucusuz gerçekten yaşanmaya değer…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*